REKLAM

Reklam

Anket-1

ANKARA KALESİNDE HANGİ MEKANLARI ZİYARET ETTİNİZ?
 

ZİYARETÇİ SAYISI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday41
mod_vvisit_counterYesterday206
mod_vvisit_counterThis week41
mod_vvisit_counterThis month4958
mod_vvisit_counterAll971426
Antikacılar PDF Yazdır e-Posta
     
BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ... 
Neden Reklam?

Internet, Türkiye ve Dünya'da iş hayatının kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık şirketler reklam bütçelerinde Internet reklamcılığına da yer ayırmaktadır. Ulaşılan hedef kitle gözönünde bulundurulduğunda internet üzerinden yapılan reklamlar diğer alternatiflere göre karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir. İşte bu bağlamda Ankara'nın tarihi ile yaşayan Ankara Kalesi'nin de artık bir sitesi var ve sizde Ankara'nın Gözde yerlerinden olan Ankara Kalesinde reklam vermek istemezmisiniz. İşte size FIRSAT. Haftanın 7 günü, günün 24 saat'i kesintisiz kendinizi tanıtma fırsatı... Hedef kitlenize en kısa ve en etkin şekilde www.ankarakalesi.com sayfaları ile ulaşın!

Reklam vermek için:

- İşyerinizin faaliyet dalına göre, örneğin yemek üzerine bir faaliyette bulunuyorsanız Mola menüsünün altındaki Restaurantlar sayfasına İşyerinizin Logo'su konulur. Bu Logo üzerine tıklandığı zaman www.ankarakalesi.com adresi altında işyerinize ait bir web sayfası açılır. Örneğin a işyeriniz var, www.a.ankarakalesi.com sayfası artık sizindir. İster kendi tasarlamış olduğunuz, isterseniz de reklam tasarım hizmetini WebMaster'ımız tarafından kararlaştırılacak ücret (Sayfanın yoğunluğunu göre) karşılığında alabilirsiniz.

- Daha fazla bilgi için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine lütfen mesaj gönderiniz.

 

Designed by Koray ULGAY

@ www.ankarakalesi.com 2009